Main Menu
User Menu

Zbrojnice 22 [1948-1950]

22nd Armory

     
Název:
Name:
Zbrojnice 22
Originální název:
Original Name:
Zbrojnice 22
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.1948
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.12.1950
Nástupce:
Successor:
22. spojovací zbrojnice
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.1948-15.08.1950 Velitelství týlu hlavního štábu
15.08.1950-01.12.1950 Velitelství spojovacího vojska
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.1948-01.12.1950 Hradec Králové, ? /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Poznámka:
Note:
DD.MM.1948-01.10.1949 VÚ 4617 Hradec Králové
01.10.1949-01.12.1950 VÚ 8871 Hradec Králové
Zdroje:
Sources:
https://www.vojenstvi.cz/vasedotazy_137.htm
URL : https://www.valka.cz/Zbrojnice-22-1948-1950-t232744#644188Verze : 0
MOD