Akce Velký smrsk již tento víkend!

Diskuse
Vážení kolegové,
tento víkend bude dokončeno sloučení webů forum.valka.cz a www.valka.cz pod jednu doménu (www.valka.cz) a pod jednotný vzhled.
Co to přesně znamená?

1) odkazy - všechny doteď používané odkazy obsahující "forum.valka.cz" budou fungovat i nadále, ale budou provádět přesměrování na novou adresu (začínající www.valka.cz). Nic se tedy neztratí, jen je možné, že prvních pár dní po překlopení budu muset provádět drobné opravy, aby všechny odkazy zůstaly plně funkční. Rozhodně je to ale můj cíl, takže se nemusíte bát. Veškerý obsah forum.valka.cz tedy i nadále bude plně přístupný a bude to fungovat stejně, jen doména a vzhled budou trochu jiné, jinak se NIC NEMĚNÍ.

2) přihlašování - váš účet na forum.valka.cz je plně funkční i na www.valka.cz, přihlášení i registrace opět probíhají pomocí odkazu v horním světle hnědém menu v položce UŽIVATEL. Stačí zadat jméno a heslo a jede se dál.

3) vzhled - kromě umístění do užšího vzhledu www.valka.cz a s tím nutné úpravy několika prvků zejména formulářů a šablon se nic dalšího nemění. Cílem bylo zachovat co nejvěrnější kopii fungování forum.valka.cz, aby přechod byl co nejsnazší. Co se výrazně změnilo je zobrazení na mobilu, které konečně funguje tak, aby se náš obsah dal na mobilu pohodlně číst.

4) Veškeré změny jsou popsány v tématech v této sekci, můžete si to projít, seznámit se a samozřejmě hlásit cokoliv, kde nastane nějaký problém či nepohodlí.

Červený trpaslík, Série III Epizoda 1, „Pozpátku“
HOLLY: Je to přesně v souladu s nejnovější teorií. Všechno začalo velkým třeskem a vesmír stále expanduje. Nakonec, až už nebude další expanze možná, přijde velký smrsk a všechno se začne zmenšovat.

Buď tedy sbohem, věrné fórum. Sloužilo si nám dobře dlouhé roky, od velkého třesku, ve kterém si se oddělilo od hlavního webu www.valka.cz a dalo prostor pro systematické databázování vojenské historie. Nyní přichází čas velkého smrsku, abychom opět spojili síly, propojili naše dva obsahy, sjednotili vzhled, zvýšili výkon, přestali mást čtenáře tou dualitou a v neposlední řade si přestali navzájem konkurovat ve vyhledávání Smile
URL : https://www.valka.cz/Akce-Velky-smrsk-jiz-tento-vikend-t222084#619324Verze : 3
MOD
Jest smrsknuto! Very Happy Kdyby cokoliv, piste
URL : https://www.valka.cz/Akce-Velky-smrsk-jiz-tento-vikend-t222084#619374Verze : 0
MOD
EDIT ADMIN: problem se zasilanim mailu byl jiz odstranen.

Jeste resim problem s odesilanim mailu (registrace, vyzadani noveho hesla, notifikace o novych prispevcich), takze prosim o strpeni.
URL : https://www.valka.cz/Akce-Velky-smrsk-jiz-tento-vikend-t222084#619380Verze : 1
MOD
banner 1 top banner 5 top banner 6 top

Rozpočet

Rozpočet valka.cz 2019 : 85.000,- Kč
Příjmy doposud : 64.741,- Kč

♡ Chci přispět

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Server valka.cz neustále hledá nové kolegy, kteří jsou ochotni pomoci s rozvojem a doplňováním obsahu, koordinací a kontrolou práce, moderováním příspěvků a další činností. Neváhejte a zapojte se do tvorby valka.cz v duchu hesla Čtenáři sobě :)

Přidejte se k nám!