Main Menu
User Menu

Rollský okruh [1862-1865]

District of Rolla

     
Název:
Name:
Rollský okruh
Originální název:
Original Name:
District of Rolla
Datum vzniku:
Raised/Formed:
02.11.1862
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
10.07.1865
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
02.11.1862-10.07.1865 Missourský department
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
02.11.1862-13.03.1863 Glover, John M. ( )
13.03.1863-25.03.1864 Davies, Thomas Alfred ( )
25.03.1864-23.08.1864 Guitar, Odon ( )
23.08.1864-04.10.1864 McNeil, John ( )
04.10.1864-15.11.1864 Sigel, Albert ( )
15.11.1864-28.11.1864 McNeil, John ( )
28.11.1864-02.12.1864 Sigel, Albert ( )
02.12.1864-05.01.1865 Catherwood, Edwin C. ( )
05.01.1865-08.03.1865 Brown, Egbert Benson ( )
08.03.1865-17.03.1865 Catherwood, Edwin C. ( )
17.03.1865-10.07.1865 Morrill, John ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
John H. Eicher & David J. Eicher: Civil War High Commands, Stanford University Press, Stanford, 2001
URL : https://www.valka.cz/Rollsky-okruh-1862-1865-t220709#616280Verze : 1
MOD