Main Menu
User Menu

Lafourcheský okruh [1862-1865]

District of Lafourche

     
Název:
Name:
Lafourcheský okruh
Originální název:
Original Name:
District of Lafourche
Datum vzniku:
Raised/Formed:
09.11.1862
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
27.06.1865
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
09.11.1862-27.06.1865 Zálivový department
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
09.11.1862-DD.04.1863 Weitzel, Godfrey ( )
DD.04.1863-01.01.1864 Birge, Henry Warner ( )
01.01.1864-DD.03.1864 Molineux, Edward L. ( )
DD.03.1864-04.05.1864 Day, Nicholas W. ( )
04.05.1864-09.06.1864 McNeil, John ( )
09.06.1864-27.06.1865 Cameron, Robert Alexander ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
John H. Eicher & David J. Eicher: Civil War High Commands, Stanford University Press, Stanford, 2001
URL : https://www.valka.cz/Lafourchesky-okruh-1862-1865-t220274#615570Verze : 1
MOD