Main Menu
User Menu

31. mechanizovaná brigáda [1984-1996]

31st Mechanized Infantry Brigade

Brigada de Infantería Mecanizada XXXI (BRIMZ XXXI)

     
Název:
Name:
31. mechanizovaná brigáda
Originální název:
Original Name:
Brigada de Infantería Mecanizada XXXI (BRIMZ XXXI)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
05.01.1984
Předchůdce:
Predecessor:
31. motorizovaná brigáda
Datum zániku:
Disbanded:
01.02.1996
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
05.01.1984-01.02.1996 3. pěší divize (mechanizovaná)
Dislokace:
Deployed:
05.01.1984-01.02.1996 Castellon de la Plana, kasárny /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
05.01.1984-DD.MM.1986 14. motorizovaný pluk "Tetuán"
05.01.1984-DD.MM.1986 21. pěší pluk "Vizcaya"
05.01.1984-01.02.1996 31. polní samohybná dělostřelecká skupina
05.01.1984-01.02.1996 31. protitanková rota
05.01.1984-01.02.1996 31. skupina logistiky
05.01.1984-01.05.1988 31. smíšený ženijní prapor
DD.MM.1986-01.02.1996 14. mechanizovaný pluk "Tetuán"
DD.MM.1986-01.02.1996 21. mechanizovaný pluk "Vizcaya"
01.05.1988-01.02.1996 31. ženijní prapor

Ručně vyplněné položky:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
caballipedia.es

URL CZ: https://www.valka.cz/31-mechanizovana-brigada-1984-1996-t218062#611365Verze : 2
URL EN: https://www.armedconflicts.com/31st-Mechanized-Infantry-Brigade-t218062#611365Version : 0
MOD