Main Menu
User Menu

Velitelství spojeneckých sil pro transformaci [2003- ]

Allied Command Transformation / ACT

     
Název:
Name:
Velitelství spojeneckých sil pro transformaci
Originální název:
Original Name:
Allied Command Transformation
Datum vzniku:
Raised/Formed:
19.06.2003
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.RRRR
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.2003-DD.MM.RRRR Vojenský výbor
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
19.06.2003-01.08.2005 Giambastiani, Edmund P. ( )
10.11.2005-09.11.2007 Smith, Lance L. ( )
09.11.2007-09.09.2009 Mattis, James N. ( )
09.09.2009-28.09.2012 Abrial, Stéphane ( )
28.09.2012-DD.MM.2015 Paloméros, Jean-Paul ( )
DD.MM.2015-DD.MM.RRRR Mercier, Denis ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Spojené centrum výcviku sil

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.act.nato.int/

URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-spojeneckych-sil-pro-transformaci-2003-t209683#592425Verze : 2
MOD