Main Menu
User Menu

PF 2018 od Admina

Vážení obyvatelé serveru valka.cz,


máme tu nový rok 2018 a s ním i 20. rok života našeho serveru. Není to tedy již mladá jankovitá kobyla či uhrovitý mladík s přeskakujícím hlasem, ale dospělý systém plný úžasných lidí a příspěvků. A letos přibudou další, vždyť vkládání nových témat skončilo jen krátce před půlnocí a dnes dopoledne jich je tu již zase skoro 30 nových Smile


Letošek bude jako každý rok tohoto vkládání a doplňování starších témat plný. Oblastí je mnoho - letos si připomeneme 80. výročí mobilizace, a našim cílem je mít pokrytý výrazný kus všech útvarů Branné hotovosti státu - jako jediní na světě. V tabulkách jsou hotová letadla, pracuje se na vrtulnících. Hotové jsou i aktivní perutě US Navy a Marines, postupujeme dál do historie. Pracuje se na mnoha dalších oblastech.

To, co nám stále chybí, jsou lidé. Ne sliby, ale lidé, kteří mají chuť opravdu se zapojit. Tabulky jsou fajn, ale chybí k nim texty, historie, články. A drobnosti, třeba naše geosekce měst České a Slovenské republiky - spousta měst ještě není v tabulkách, na řadě míst by se daly doplnit fotky, slavní rodáci. Každý z nás někdě bydlí ... Very Happy Spoustu těch obcí a měst potřebujeme pro linkování právě u zmíněné mobilizace. Vkládání, editace, doplňování - to vše zabere jen jednotky minut a často jen vteřin, proto prosím, zkuste to Smile Nemusíte být studovanými odborníky, abyste se mohli zapojit do tvorby webu válka.cz, stačí mít chuť zakousnout se po těch všech vánočních a novoročních delikatesách do společné práce.

Za rokem 2017 se ohlédnu jen v jediném směru - v tomto roce se podařilo získat mnohem více darů od našich čtenářů, než v letech předešlých, a to je úžasné! Reklama nás stále ještě "živí" větším dílem, ale jsem rád, že nás naši čtenáři takto podporují a pokud to tak půjde dál, reklama nebude potřeba. Ta volba tu je.

Dovolte mi tedy, abych poděkoval všem - čtenářům za jejich přízeň, bez které by naše snažení němelo smysl. Autorům za jejich texty, bez kterých by čtenáři neměli co číst. Moderátorům za jejich čas a trpělivost, bez kterých by to tu byl jen velký chaos. Vám všem za úžasných 20 let života, a doufám, že nám tu přízeň zachováte i do další dvacetiletky Smiling Army

Užijte si rok 2018 ve zdraví a pohodě, ať se daří!

Váš obyvatelRadek Havelka
HM Admin v.r.
URL : https://www.valka.cz/PF-2018-od-Admina-t208309#589501Verze : 4
MOD