Main Menu
User Menu

110. divize [1938-1945]

110. divize


110. pěší pluk
139. pěší pluk
140. pěší pluk (do dubna 1942)
163. pěší pluk
110. jízdní pluk
110. ženijní pluk
110. spojovací jednotka
110. transportní pluk
URL : https://www.valka.cz/110-divize-1938-1945-t20342#76424Verze : 0
MOD

JAPONSKÉ CÍSAŘSTVÍ 110. Divize
Datum vzniku 16.06.1938 Himeji
Předchůdce 10. Rámcová divize
Datum zániku 30.09.1945
Následovník ---
Nadřízené velitelství 25.06.1938 Severočínský armádní okruh
03.1944 12. Armáda
Dislokace ---
Velitelé 18.06.1938-01.12.1939 Kuwaki,Sumei
01.12.1939-01.08.1942 Iinuma, Mamoru
01.08.1942-18.07.1944 Hayashi, Yoshitaro
18.07.1944-30.09.1945 Kimura, Tsunehiro
Podřízené útvary 110. pěší pluk
139. pěší pluk
163. pěší pluk
110. ženijní pluk
110. transportní pluk
Prameny https://www.axishistory.com/index.php?id=8258
Literatura
URL : https://www.valka.cz/110-divize-1938-1945-t20342#307356Verze : 0
MOD