Main Menu
User Menu

32. divize [1939-1945]

32. divize


210. pěší pluk
211. pěší pluk
212. pěší pluk
32. horský dělostřelecký pluk (36x 75mm horská děla)
32. ženijní pluk
32. spojovací jednotka
32. transportní pluk
URL : https://www.valka.cz/32-divize-1939-1945-t20203#76065Verze : 0
MOD

JAPONSKÉ CÍSAŘSTVÍ 32. Divize
Datum vzniku 07.02.1939 Tokyo
Předchůdce -
Datum zániku 30.09.1945
Následovník -
Nadřízené velitelství 01.04.1939 12. Armáda
??.04.1944 14. Armáda
DD.MM.1944 2. Armádní okruh
??.06.1945 2. Armáda
Dislokace -
Velitelé 09.03.1939 - 22.10.1940 Kimura, Heitaro
22.10.1940 - 08.10.1942 Ide, Tetsuzo
08.10.1942 - 30.09.1945 Ishii, Yoshio
Podřízené útvary -
Prameny https://www.axishistory.com/index.php?id=8258
Literatura
URL : https://www.valka.cz/32-divize-1939-1945-t20203#308562Verze : 0