Main Menu
User Menu

Velitelství vojenského letectva Zakavkazského vojenského okruhu [1935-1941]

Air Force Command of the Transcaucasian Military District

Veliteľstvo vojenského letectva Zakaukazského vojenského okruhu

Командование Военно-Воздушных Сил Закавказского военного округа

     
Název:
Name:
Velitelství vojenského letectva Zakavkazského vojenského okruhu
Originální název:
Original Name:
Командование Военно-Воздушных Сил Закавказского военного округа
Datum vzniku:
Raised/Formed:
17.05.1935
Předchůdce:
Predecessor:
Velitelství vojenského letectva Kavkazské armády
Datum zániku:
Disbanded:
23.08.1941
Nástupce:
Successor:
Velitelství vojenského letectva Zakavkazského frontu
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
17.05.1935-23.08.1941
17.05.1935-23.08.1941 Zakavkazský vojenský okruh
Dislokace:
Deployed:
17.05.1935-20.08.1936 Tiflis, ? /
20.08.1936-23.08.1941 Tbilisi, ? /

Velitel:
Commander:

Náčelník štábu:
Chief of Staff:

Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
DD.08.1940-23.08.1941 25. smíšená letecká divize
05.11.1940-23.08.1941 26. dálková bombardovací letecká divize
DD.07.1941-23.08.1941 150. samostatná průzkumná letka
04.08.1941-23.08.1941 135. smíšená letecká divize

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
-
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-vojenskeho-letectva-Zakavkazskeho-vojenskeho-okruhu-1935-1941-t201001#574843Verze : 2
MOD