Main Menu
User Menu

Ogawa, Saburó

Saburo Ogawa / 小川三郎

     
Příjmení:
Surname:
Ogawa
Jméno:
Given Name:
Saburó
Jméno v originále:
Original Name:
小川三郎 / おがわ・さぶろう
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR Tokio /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
-
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/小川三郎
URL : https://www.valka.cz/Ogawa-Saburo-t189966#550041Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Ogawa
Jméno:
Given Name:
Saburó
Jméno v originále:
Original Name:
小川三郎 / おがわ・さぶろう
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-28.05.1914 Vojenská akadémia
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1914 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
09.03.1939 plukovník
02.08.1943 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
30.04.1941-02.08.1943 Velitel : Administrativní sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu

Ručně vyplněné položky:
15.07.1938-09.03.1939 velitel 27. ženijného pluku
09.03.1939-03.04.1941 náčelník Oddelenia výskumu Armádnej ženijnej školy
30.04.1941-02.08.1943 náčelník Administrativní sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
02.08.1943-26.06.1944 náčelník Mapovacej sekcie Kwantungskej armády
26.06.1944-DD.09.1945 náčelník Mapovacej sekcie Južnej armády
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/小川三郎
URL : https://www.valka.cz/Ogawa-Saburo-t189966#550042Verze : 1
MOD