Main Menu
User Menu

Sbor obrany Tokyjského zálivu [1945-1945]

Tokyo Bay Defense Corps / 東京湾守備兵団

     
Název:
Name:
Sbor obrany Tokyjského zálivu
Originální název:
Original Name:
東京湾守備兵団
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.04.1945
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
15.06.1945
Nástupce:
Successor:
Sbor Toyjského zálivu
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.04.1945-15.06.1945 ?
Dislokace:
Deployed:
DD.04.1945-15.06.1945 Tokyo, Pevnost Tokijského zálivu /

Velitel:
Commander:
23.05.1945-16.06.1945 Ōba, Shihei (Rikugun Čúdžó / 陸軍中将)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/東京湾兵団
URL : https://www.valka.cz/Sbor-obrany-Tokyjskeho-zalivu-1945-1945-t182250#533291Verze : 1
MOD