Main Menu
User Menu

Tójama, Nobori

Nobori Toyama / 遠山登

     
Příjmení:
Surname:
Tójama
Jméno:
Given Name:
Nobori
Jméno v originále:
Original Name:
遠山登 / とおやま・のぼり
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?, prefektura Čiba /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 71. divize
velitel: 24. pěší brigáda
velitel: Pevnost Ratsu
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/遠山登
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Tojama-Nobori-t180989#530843Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Tójama
Jméno:
Given Name:
Nobori
Jméno v originále:
Original Name:
遠山登 / とおやま・のぼり
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.1909-27.05.1911 Vojenská akadémia
14.12.1921-29.11.1924 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
26.12.1911 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podporučík
01.08.1936 poručík
19.05.1939 generálmajor
01.04.1942 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
16.01.1939-19.05.1939 Velitel : Pevnost Rajin
19.05.1939-11.11.1939 Velitel : Pevnost Rajin

Ručně vyplněné položky:
01.03.1937-01.08.1938 velitel 50. pešieho pluku
16.01.1939-11.11.1939 velitel pevnosti Rajin
11.11.1939-01.03.1941 velitel 24. pešej brigády
01.03.1941-17.04.1942 velitel skupiny pechoty 24. divízie
17.04.1942-02.09.1945 velitel 71. divízie
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/遠山登
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Tojama-Nobori-t180989#530844Verze : 1
MOD