Main Menu
User Menu

Kameoka, Jasutacu

Yasutatsu Kameoka / 亀岡泰辰

     
Příjmení:
Surname:
Kameoka
Jméno:
Given Name:
Jasutacu
Jméno v originále:
Original Name:
亀岡泰辰 / かめおか・やすたつ
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?, prefektura Gunma /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Port Arthur Eiju?
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
http://sakurataro.org/db/亀岡泰辰
URL : https://www.valka.cz/Kameoka-Jasutacu-t180970#530813Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Kameoka
Jméno:
Given Name:
Jasutacu
Jméno v originále:
Original Name:
亀岡泰辰 / かめおか・やすたつ
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
15.04.1877 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
09.12.1903 plukovník
04.10.1907 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:

01.06.1901-16.12.1903 náčelník sekcie odmien, personálna kancelária Ministerstvo vojny
16.12.1903-05.12.1904 velitel plukovného okresu Azabu
05.12.1904-21.02.1905 velitel 50. rezervného pešieho pluku
21.02.1905-DD.MM.RRRR velitel pevnost Port Arthur Eiju?
DD.MM.1907-04.10.1907 velitel plukovného okresu Azabu
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
http://sakurataro.org/db/亀岡泰辰
URL : https://www.valka.cz/Kameoka-Jasutacu-t180970#530815Verze : 1
MOD