Main Menu
User Menu

Jamada, Kacujasu

Katsuyasu Yamada / 山田勝康

     
Příjmení:
Surname:
Jamada
Jméno:
Given Name:
Kacujasu
Jméno v originále:
Original Name:
山田勝康 / やまだ・かつやす
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?, prefektura Aiči /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Port Arthur
velitel: 6. pěší brigáda
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
http://sakurataro.org/db/山田勝康
URL : https://www.valka.cz/Jamada-Kacujasu-t180850#530413Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Jamada
Jméno:
Given Name:
Kacujasu
Jméno v originále:
Original Name:
山田勝康 / やまだ・かつやす
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-22.11.1901 Vojenská akadémia
22.11.1906-03.12.1909 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
23.06.1902 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
17.03.1923 plukovník
08.03.1928 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
08.03.1928-01.08.1929 Velitel : Pevnost Port Arthur

Ručně vyplněné položky:
17.03.1923-04.02.1924 velitel plukovného okresu Sapporo
04.02.1924-08.03.1928 velitel 20. peśieho pluku
08.03.1928-01.08.1929 velitel pevnosti Port Arthur
01.08.1929-01.08.1930 velitel 6. pešej brigády
29.08.1930-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
http://sakurataro.org/db/山田勝康
URL : https://www.valka.cz/Jamada-Kacujasu-t180850#530455Verze : 0
MOD