91. střelecký sbor [1943-1945]

91st Rifle Corps / 91-й стрелковый корпус

     
Název:
Name:
91. střelecký sbor
Originální název:
Original Name:
91-й стрелковый корпус
Datum vzniku:
Raised/Formed:
18.08.1943
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
21.08.1943-31.01.1944 43. armáda
01.02.1944-DD.MM.1944 4. úderná armáda
DD.MM.1944-DD.MM.1944 43. armáda
DD.MM.1944-DD.05.1945 69. armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
21.08.1943-01.11.1944 Volkov, Fedor Andrejevič (Geněral-major / Генерал-майор)
02.11.RRRR-09.05.1945 Volkov, Fedor Andrejevič (Geněral-lejtěnant / Генерал-лейтенант)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
DD.02.1944-DD.03.1944 16. střelecká divize

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://goo.gl/WJXZT4
https://goo.gl/L9kTGv
https://goo.gl/j5hXVK
https://goo.gl/12YtT7
https://goo.gl/NjrS2Z
URL : https://www.valka.cz/91-strelecky-sbor-1943-1945-t177731#523255Verze : 1
MOD
banner 1 top banner 5 top banner 6 top

Rozpočet

Rozpočet valka.cz 2019 : 85.000,- Kč
Příjmy doposud : 64.741,- Kč

♡ Chci přispět

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Server valka.cz neustále hledá nové kolegy, kteří jsou ochotni pomoci s rozvojem a doplňováním obsahu, koordinací a kontrolou práce, moderováním příspěvků a další činností. Neváhejte a zapojte se do tvorby valka.cz v duchu hesla Čtenáři sobě :)

Přidejte se k nám!