Main Menu
User Menu

40. pěší brigáda [19??-194?]

歩兵第40旅団 / 40th Infantry Brigade

     
Název:
Name:
40. pěší brigáda
Originální název:
Original Name:
歩兵第40旅団
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.19RR
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.194R
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.1931-16.07.1941 20. divize
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, /

Velitel:
Commander:
DD.07.1918-DD.07.1919 Učino, Tacudžiró (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
DD.07.1919-04.02.1924 ?, (0)
04.02.1924-02.03.1926 Ómura, Aričika (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
02.03.1926-15.03.1935 ?, (0)
15.03.1935-23.03.1936 Inamura, Hitoši (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
23.03.1936-26.08.1937 Jamašita, Tomojuki (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
26.08.1937-15.07.1938 Kócuki, Jošio (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
15.07.1938-15.08.1940 Takahaši, Tagaši (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
15.08.1940-27.07.1941 Tagami, Hačiró (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
DD.MM.1931-DD.MM.19RR 79. pěší pluk
DD.MM.1931-DD.MM.19RR 80. pěší pluk

Ručně vyplněné položky:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR velenie
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 79. pěší pluk
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 80. pěší pluk
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www45160u.sakura.ne.jp/DB/歩兵第40旅団
URL : https://www.valka.cz/40-pesi-brigada-19-194-t147332#472221Verze : 1
MOD