Main Menu
User Menu

Velitelství obrany Karibiku [1941-?]

Caribbean Defense Command

     
Název:
Name:
Velitelství obrany Karibiku
Originální název:
Original Name:
Caribbean Defense Command
Datum vzniku:
Raised/Formed:
10.02.1941
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.RRRR
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
10.02.1941-18.09.1941 Van Voorhis, Daniel ( )
20.09.1941-09.11.1942 Andrews, Frank ( )
12.11.1942-15.10.1945 Brett, George ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
DD.01.1941-03.06.1941 36. stíhací skupina (přepadová)

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Cline, Ray S.: United States Army in World War II. The War Department. Washington Command Post: The Operations Division, Center of Military History, United States Army, Washington, 1990
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-obrany-Karibiku-1941-t144261#465235Verze : 0
MOD