Main Menu
User Menu

Oblastní středisko řízení letového provozu Praha-Ruzyně [1993- 2003]

Regional Air Traffic Control Center Prague-Ruzyně

     
Název:
Name:
Oblastní středisko řízení letového provozu Praha-Ruzyně
Originální název:
Original Name:
Oblastní středisko řízení letového provozu Praha-Ruzyně
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1993
Předchůdce:
Predecessor:
Oblastní středisko řízení letového provozu Praha-Ruzyně
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.2003
Nástupce:
Successor:
Oblastní středisko řízení letového provozu
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1993-01.10.1994 Středisko řízení letového provozu
01.10.1994-31.12.2003 Řízení letového provozu Armády České repunliky
Dislokace:
Deployed:
01.01.1993-31.12.2003 Praha, letiště
Velitel:
Commander:
01.01.1993-31.01.1994 Rudolf, Petr (Podplukovník)
01.02.1994-30.09.1995 Pidrman, Zdeněk (Plukovník)
01.10.1995-08.04.1997 Nohava, Zdeněk (Major)
09.04.1997-30.04.2001 Otta, Josef (Podplukovník)
01.05.2001-31.05.2003 Dobiáš, Pavel (Podplukovník)
01.06.2003-31.12.2003 Čeřovský, Aleš (Major)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.army.cz
www.vojenstvi.cz
Sdělení: Plk.v.v. Ing. Stanislav Filip Plk. v.v. PhDr. Věra Perlingerová
URL : https://www.valka.cz/Oblastni-stredisko-rizeni-letoveho-provozu-Praha-Ruzyne-1993-2003-t142251#460470Verze : 0