Main Menu
User Menu

Oblastní středisko řízení letového provozu Praha [1987-1992]

Regional Air Traffic Control Centre Prague

     
Název:
Name:
Oblastní středisko řízení letového provozu Praha
Originální název:
Original Name:
Oblastní středisko řízení letového provozu Praha
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1987
Předchůdce:
Predecessor:
Oblastní letecké dispečerské stanoviště
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1992
Nástupce:
Successor:
Oblastní středisko řízení letového provozu Praha
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1987-31.12.1992 Hlavní středisko řízení letového provozu
Dislokace:
Deployed:
01.01.1987-31.12.1992 Praha, letiště /

Velitel:
Commander:
01.01.1987-31.12.1989 Špinka, Miroslav (Plukovník)
01.01.1990-19.02.1991 Blažek, Oldřich (Podplukovník)
20.02.1991-31.10.1992 Breburda, Jaroslav (Plukovník)
01.11.1992-31.12.1992 Rudolf, Petr (Podplukovník)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Poznámka:
Note:
01.01.1987-31.12.1992 VÚ 7428 Praha
Zdroje:
Sources:
Vojenský ústřední archiv
Sdělení: Plk.v.v. Ing. Stanislav Filip; Plk. v.v. PhDr. Věra Perlingerová
URL : https://www.valka.cz/Oblastni-stredisko-rizeni-letoveho-provozu-Praha-1987-1992-t142248#460467Verze : 2