Main Menu
User Menu

835. letecká divize [1964-1971]

835th Air Division

     
Název:
Name:
835. letecká divize
Originální název:
Original Name:
835th Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
24.06.1964
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
30.06.1971
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
24.06.1964-23.07.1964 Velitelství taktického letectva
23.07.1964-30.06.1971 12. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.07.1964-30.06.1971 Wichita, McConnell AFB
Velitel:
Commander:
01.07.1964-01.07.1966 Gilbert, O.E. (Colonel)
01.07.1966-13.05.1968 Cardenas, Robert L. (Brigadier General)
13.05.1968-21.06.1969 Davis, Woodward E. Jr (Colonel)
21.06.1969-17.02.1970 Manor, Leroy J. (Colonel)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.07.1964-30.06.1971 23. taktické stíhací křídlo
21.07.1964-08.11.1965 355. taktické stíhací křídlo
01.07.1966-24.12.1969 75. taktické průzkumné křídlo
01.02.1970-30.06.1971 49. taktické stíhací křídlo

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/835-letecka-divize-1964-1971-t139404#453551Verze : 0
MOD