Main Menu
User Menu

832. letecká divize [1980-1991]

832nd Air Division

     
Název:
Name:
832. letecká divize
Originální název:
Original Name:
832nd Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.12.1980
Předchůdce:
Predecessor:
832. letecká divize
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1991
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.12.1980-01.10.1991 12. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.12.1980-01.10.1991 Glendale, Luke AFB
Velitel:
Commander:
01.12.1980-31.03.1981 Gorton, William A. (Brigadier General)
31.03.1981-12.05.1982 Dugan, Michael J. (Brigadier General)
12.05.1982-13.12.1984 Canterbury, Henry D. (Major General)
13.12.1984-16.01.1985 Sherlock, David L. (Colonel)
16.01.1985-25.07.1986 Davey, John M. (Brigadier General)
25.07.1986-29.06.1987 McCoy, Billy G. (Brigadier General)
29.06.1987-04.09.1990 Sherlock, Daniel P. (Brigadier General)
04.09.1990-30.09.1991 Browning, Ralph T. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.12.1980-01.10.1991 58. taktické výcvikové křídlo

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/832-letecka-divize-1980-1991-t139397#453544Verze : 0
MOD