Main Menu
User Menu

825. strategická letecká divize [1962-1970]

825th Strategic Aerospace Division

     
Název:
Name:
825. strategická letecká divize
Originální název:
Original Name:
825th Strategic Aerospace Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.06.1962
Předchůdce:
Predecessor:
825. letecká divize
Datum zániku:
Disbanded:
01.01.1970
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.06.1962-01.01.1970 2. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.06.1962-01.01.1970 Jacksonville, Little Rock AFB
Velitel:
Commander:
01.06.1962-21.02.1963 Strong, Robert W. Jr (Colonel)
21.02.1963-31.05.1963 Davidson, Collier H. (Colonel)
31.05.1963-01.07.1966 Bywater, Murray A. (Brigadier General)
01.07.1966-11.06.1968 Johnson, Gerald W. (Brigadier General)
11.06.1968-01.01.1970 Hill, James E. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.09.1964-01.01.1970 305. bombardovací křídlo, střední
01.09.1964-01.01.1970 43. bombardovací křídlo, střední

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/825-strategicka-letecka-divize-1962-1970-t139390#453537Verze : 0
MOD