Main Menu
User Menu

326. letecká divize [1957-1989]

326th Air Division

     
Název:
Name:
326. letecká divize
Originální název:
Original Name:
326th Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
22.06.1957
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
15.02.1989
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1957-15.02.1989 ?
Dislokace:
Deployed:
01.07.1957-01.06.1961 Wahiawa, Wheeler AFB
01.06.1961-12.10.1976 Kunia Communications Annex
12.10.1976-15.02.1989 Wahiawa, Wheeler AFB
Velitel:
Commander:
01.08.1957-29.05.1958 Landon, Kurt M. (Brigadier General)
29.05.1958-01.09.1958 Claassen, Clayton B. (Colonel)
01.09.1958-06.08.1959 Preuss, Paul T. (Brigadier General)
06.08.1959-28.06.1961 Chickering, Edwin S. (Brigadier General)
28.06.1961-27.07.1961 Cumbaa, Noel T. (Colonel)
27.07.1961-03.08.1965 Rouse, John A. (Brigadier General)
03.08.1965-01.08.1967 Sykes, Philip A. (Colonel)
01.08.1967-19.07.1968 Layhee, Harold F. (Colonel)
19.07.1968-06.01.1970 Unger, Edward C. (Colonel)
06.01.1970-DD.01.1971 Pate, Ernest W. (Colonel)
DD.01.1971-02.07.1972 Colgan, William B. (Colonel)
02.07.1972-19.06.1973 Hopkins, James R. (Colonel)
19.06.1973-23.08.1974 Preciado, Robert A. (Colonel)
23.08.1974-03.02.1977 Gilmore, Paul J. (Colonel)
03.02.1977-01.08.1979 Johnson, Robert S. (Colonel)
01.08.1979-19.06.1981 Hoenniger, Frederick B. (Colonel)
19.06.1981-11.07.1983 Mahrt, Martin H. (Colonel)
11.07.1983-30.06.1986 Johnson, Barrett V. (Colonel)
30.06.1986-15.02.1989 Bartlett, Robert R. (Colonel)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/326-letecka-divize-1957-1989-t139365#453512Verze : 0
MOD