Main Menu
User Menu

323. křídlo pro přepravu jednotek [1947-1948]

323rd Troop Carrier Wing

     
Název:
Name:
323. křídlo pro přepravu jednotek
Originální název:
Original Name:
323rd Troop Carrier Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
02.07.1947
Předchůdce:
Predecessor:
323. výcvikové křídlo bojových osádek
Datum zániku:
Disbanded:
16.04.1948
Nástupce:
Successor:
323. letecká divize, pro přepravu jednotek
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.08.1947-16.04.1948 11. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.08.1947-16.04.1948 Indianapolis, Stout Field
Velitel:
Commander:
01.08.1947-16.04.1948 ?, ? ( ? )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
17.10.1947-01.07.1948 436. skupina pro přepravu jednotek

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/323-kridlo-pro-prepravu-jednotek-1947-1948-t139358#453505Verze : 0
MOD