Main Menu
User Menu

322. křídlo pro přepravu jednotek [1944-1946]

322nd Troop Carrier Wing

     
Název:
Name:
322. křídlo pro přepravu jednotek
Originální název:
Original Name:
322nd Troop Carrier Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
04.12.1944
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
15.02.1946
Nástupce:
Successor:
322. křídlo pro přepravu jednotek
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
30.12.1944-03.01.1945 ?
03.01.1945-15.02.1946 ?
Dislokace:
Deployed:
30.12.1944-22.07.1945 Hollandia, Hollandia Airfield Complex /
22.07.1945-15.02.1946 Manila, ?
Velitel:
Commander:
30.12.1944-17.10.1945 Elsmore, Ray T. (Colonel)
17.10.1945-DD.11.1945 Dawson, Leo H. (Colonel)
DD.11.1945-25.01.1946 Lee, James L. (Colonel)
26.01.1946-15.02.1946 -, - (-)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
30.12.1944-26.01.1946 374. skupina pro přepravu jednotek
01.01.1946-26.01.1946 403. skupina pro přepravu jednotek

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/322-kridlo-pro-prepravu-jednotek-1944-1946-t139349#453496Verze : 0
MOD