Main Menu
User Menu

315. letecká divize [1967-1969]

315th Air Division

     
Název:
Name:
315. letecká divize
Originální název:
Original Name:
315th Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.08.1967
Předchůdce:
Predecessor:
315. letecká divize (bojová přepravní)
315. letecká divize
Datum zániku:
Disbanded:
15.04.1969
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.08.1967-15.04.1969 ?
Dislokace:
Deployed:
01.08.1967-15.04.1969 Tachikawa, Tachikawa Air Base

Velitel:
Commander:
01.08.1967-26.07.1968 Howe, Charles W. (Colonel)
26.07.1968-15.04.1969 Brown, Robert D. (Colonel)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.08.1967-01.11.1968 314. taktické transportní křídlo
01.08.1967-01.11.1968 463. taktické transportní křídlo

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/315-letecka-divize-1967-1969-t139342#453489Verze : 0
MOD