Main Menu
User Menu

43. letecká divize [1955-1957]

43rd Air Division

     
Název:
Name:
43. letecká divize
Originální název:
Original Name:
43rd Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
18.03.1955
Předchůdce:
Predecessor:
43. letecká divize (obranná)
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1957
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
18.03.1955-01.10.1957 5. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
18.03.1955-01.10.1957 Fukuoka, Itazuke Air Base

Velitel:
Commander:
18.03.1955-09.07.1956 Gormly, Samuel J. Jr (Colonel)
09.07.1956-13.08.1956 Smelley, James M. (Colonel)
13.08.1956-01.10.1957 Eskridge, Ladson G. Jr (Colonel)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.03.1955-01.02.1957 8. stíhací bombardovací křídlo

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/43-letecka-divize-1955-1957-t139212#453359Verze : 0
MOD