Main Menu
User Menu

43. letecká divize (obranná) [1952-1955]

43rd Air Division (Defense)

     
Název:
Name:
43. letecká divize (obranná)
Originální název:
Original Name:
43rd Air Division (Defense)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.03.1952
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
18.03.1955
Nástupce:
Successor:
43. letecká divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.03.1952-01.09.1954 ?
01.09.1954-18.03.1955 5. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.03.1952-18.03.1955 Fukuoka, Itazuke Air Base

Velitel:
Commander:
01.03.1952-DD.MM.1954 Stark, Charles W. (Colonel)
DD.MM.1954-31.12.1954 Backus, Edward N. (Colonel)
31.12.1954-18.03.1955 Gormly, Samuel J. Jr (Colonel)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/43-letecka-divize-obranna-1952-1955-t139211#453358Verze : 0
MOD