Main Menu
User Menu

32. letecká divize (SAGE) [1958-1963]

32nd Air Division (SAGE)

     
Název:
Name:
32. letecká divize (SAGE)
Originální název:
Original Name:
32nd Air Division (SAGE)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
21.10.1958
Předchůdce:
Predecessor:
32. letecká divize (obranná)
Datum zániku:
Disbanded:
04.09.1963
Nástupce:
Successor:
32. letecká divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.11.1958-01.08.1959 ?
01.08.1959-04.09.1963 Velitelství protivzdušné obrany
Dislokace:
Deployed:
15.11.1958-01.08.1961 Marietta, Dobbins AFB
01.08.1961-04.09.1963 Oklahoma City AFS
Velitel:
Commander:
15.11.1958-14.07.1959 Backus, Edward N. (Brigadier General)
14.07.1959-01.08.1961 Wise, William H. (Brigadier General)
01.08.1961-04.09.1963 Gent, Thomas J. Jr (Major General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/32-letecka-divize-SAGE-1958-1963-t139171#453318Verze : 2
MOD