Main Menu
User Menu

31. letecká divize (obranná) [1950-1952]

31st Air Division (Defense) 

     
Název:
Name:
31. letecká divize (obranná)
Originální název:
Original Name:
31st Air Division (Defense)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
07.09.1950
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.02.1952
Nástupce:
Successor:
31. letecká divize (obranná)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
08.10.1950-20.05.1951 ?
27.11.1950-01.02.1951 dočasně podřízena : 30. letecká divize (obranná)
20.05.1951-01.02.1952 ?
Dislokace:
Deployed:
08.10.1950-18.12.1950 Mount Clemens, Selfridge AFB
18.12.1950-01.02.1952 St. Paul, Fort Snelling

Velitel:
Commander:
08.10.1950-18.12.1950 Cowan, Carter H. (First Lieutenant)
18.12.1950-09.01.1951 Quanrud, Otto G. (Lieutenant Colonel)
09.01.1951-07.07.1951 Grant, Harold W. (Colonel)
07.07.1951-01.02.1952 Darcy, Thomas C. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/31-letecka-divize-obranna-1950-1952-t139166#453313Verze : 1
MOD