Main Menu
User Menu

27. letecká divize [1966-1969]

27th Air Division

     
Název:
Name:
27. letecká divize
Originální název:
Original Name:
27th Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
20.01.1966
Předchůdce:
Predecessor:
27. letecká divize (obranná)
Datum zániku:
Disbanded:
19.11.1969
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
20.01.1966-01.04.1966 Velitelství protivzdušné obrany
01.04.1966-15.09.1969 4. letecká armáda
15.09.1969-19.11.1969 10. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.04.1966-19.11.1969 Glendale, Luke AFB
Velitel:
Commander:
01.04.1966-05.09.1967 Gray, Leon W. (Colonel)
05.09.1967-30.07.1968 Sullivan, William C. (Colonel)
30.07.1968-19.11.1969 Dutrack, Dean W. (Colonel)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.04.1966-19.11.1969 414. stíhací skupina (protivzdušné obrany)
15.09.1969-19.11.1969 78. stíhací křídlo (protivzdušné obrany)

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/27-letecka-divize-1966-1969-t139152#453299Verze : 0
MOD