Main Menu
User Menu

27. letecká divize (obranná) [1950-1952]

27th Air Division (Defense)

     
Název:
Name:
27. letecká divize (obranná)
Originální název:
Original Name:
27th Air Division (Defense)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
07.09.1950
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.02.1952
Nástupce:
Successor:
27. letecká divize (obranná)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
20.09.1950-01.02.1952 ?
Dislokace:
Deployed:
20.09.1950-01.02.1952 San Bernardino, Norton AFB

Velitel:
Commander:
20.09.1950-13.10.1950 Loofbourrow, Philip C. (Colonel)
13.10.1950-01.02.1952 Hutchinson, Donald R. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil

URL : https://www.valka.cz/27-letecka-divize-obranna-1950-1952-t139150#453297Verze : 0
MOD