Main Menu
User Menu

26. letecká divize [1966-1969]

26th Air Division

     
Název:
Name:
26. letecká divize
Originální název:
Original Name:
26th Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1966
Předchůdce:
Predecessor:
26. letecká divize (SAGE)
Datum zániku:
Disbanded:
30.09.1969
Nástupce:
Successor:
26. letecká divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1966-30.09.1969 4. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.04.1966-30.09.1969 Adair AFS
Velitel:
Commander:
01.04.1966-29.07.1966 Gillespie, Frank W. (Brigadier General)
29.07.1966-30.09.1969 Rhynard, Wayne E. (Colonel)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.04.1966-15.09.1969 78. stíhací křídlo (protivzdušné obrany)

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/26-letecka-divize-1966-1969-t139148#453295Verze : 0
MOD