Main Menu
User Menu

21. letecká divize [1951-1952]

21st Air Division

     
Název:
Name:
21. letecká divize
Originální název:
Original Name:
21st Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
05.02.1951
Předchůdce:
Predecessor:
21. letecká divize, bombardovací
Datum zániku:
Disbanded:
08.04.1952
Nástupce:
Successor:
21. letecká divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
05.02.1951-16.02.1951 2. letecká armáda
16.02.1951-08.04.1952 Velitelství strategického letectva
Dislokace:
Deployed:
16.02.1951-08.04.1952 Topeka, Forbes AFB
Velitel:
Commander:
16.03.1951-08.04.1952 Hutchison, David W. (Major General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
14.03.1951-08.04.1952 90. bombardovací křídlo, střední
04.08.1951-16.06.1952 44. bombardovací křídlo, střední

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/21-letecka-divize-1951-1952-t139129#453276Verze : 0
MOD