Main Menu
User Menu

919. skupina pro speciální operace [1975-1992]

919th Special Operations Group

     
Název:
Name:
919. skupina pro speciální operace
Originální název:
Original Name:
919th Special Operations Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1975
Předchůdce:
Predecessor:
919. taktická transportní skupina
Datum zániku:
Disbanded:
01.08.1992
Nástupce:
Successor:
919. křídlo pro speciální operace
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1975-08.10.1976 ?
08.10.1976-01.03.1983 10. letecká armáda (záložní)
01.03.1983-01.08.1992 4. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.07.1975-23.10.1978 Dreessen, Amos R. (Colonel)
23.10.1978-13.10.1985 Parker, Billie H. (Colonel)
13.10.1985-14.11.1987 Whitnell, Terry G. (Colonel)
14.11.1987-17.01.1988 Weiland, Lee T. Jr (Lieutenant Colonel)
17.01.1988-28.04.1991 Snyder, Warren D. (Colonel)
28.04.1991-01.08.1992 Webster, Ernest R. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/919-skupina-pro-specialni-operace-1975-1992-t139013#453160Verze : 0
MOD