Main Menu
User Menu

542. křídlo pro výcvik osádek [1991-1994]

542nd Crew Training Wing

     
Název:
Name:
542. křídlo pro výcvik osádek
Originální název:
Original Name:
542nd Crew Training Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1991
Předchůdce:
Predecessor:
1550. výcvikové křídlo bojových osádek
542. výcvikové křídlo bojových osádek
Datum zániku:
Disbanded:
01.04.1994
Nástupce:
Successor:
542. křídlo bojové podpory
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1991-01.07.1993 22. letecká armáda
01.07.1993-01.04.1994 19. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.10.1991-01.04.1994 Albuquerque, Kirtland AFB
Velitel:
Commander:
07.06.1991-01.10.1991 Vycital, Gary C. (Colonel)
01.10.1991-01.01.1993 Higham, James L. (Brigadier General)
01.01.1993-01.04.1994 Jeffreys, Richard T. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/542-kridlo-pro-vycvik-osadek-1991-1994-t138920#453067Verze : 0
MOD