Main Menu
User Menu

460. taktická průzkumná skupina [1989-1990]

460th Tactical Reconnaissance Group

     
Název:
Name:
460. taktická průzkumná skupina
Originální název:
Original Name:
460th Tactical Reconnaissance Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
19.09.1989
Předchůdce:
Predecessor:
460. taktické průzkumné křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1990
Nástupce:
Successor:
460. letištní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1989-01.10.1990 7. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.10.1989-01.10.1990 Taegu, Taegu Air Base
Velitel:
Commander:
01.10.1989-13.08.1990 Patton, Gene N. (Colonel)
13.08.1990-01.10.1990 Hillmer, Robert S. (Lieutenant Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/460-takticka-pruzkumna-skupina-1989-1990-t138854#453001Verze : 0
MOD