Main Menu
User Menu

446. transportní křídlo [1994- ]

446th Airlift Wing

     
Název:
Name:
446. transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
446th Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1994
Předchůdce:
Predecessor:
446. tranportní křídlo (přidružené)
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1994-DD.MM.RRRR 4. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.10.1994-07.01.1995 Gingerich, Jon S. (Colonel)
07.01.1995-09.09.1996 Thomlinson, William E. (Colonel)
09.09.1996-25.01.1997 Stickler, Edward A. (Colonel)
25.01.1997-11.03.1998 Reiling, Keith T. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/446-transportni-kridlo-1994-t138835#452982Verze : 0
MOD