Main Menu
User Menu

388. taktické stíhací křídlo [1962-1964]

388th Tactical Fighter Wing

     
Název:
Name:
388. taktické stíhací křídlo
Originální název:
Original Name:
388th Tactical Fighter Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.05.1962
Předchůdce:
Predecessor:
388. stíhací bombardovací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
08.02.1964
Nástupce:
Successor:
388. taktické stíhací křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.05.1962-01.10.1962 Velitelství taktického letectva
01.10.1962-08.02.1964 12. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.10.1962-08.02.1964 Wichita, McConnell AFB
Velitel:
Commander:
01.05.1962-30.09.1962 -, - (-)
01.10.1962-01.10.1963 Banbury, Richard C. (Colonel)
01.10.1963-08.02.1964 Gilbert, Olin E. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/388-takticke-stihaci-kridlo-1962-1964-t138747#452894Verze : 0
MOD