Main Menu
User Menu

375. vojenské transportní křídlo [1990-1991]

375th Military Airlift Wing

     
Název:
Name:
375. vojenské transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
375th Military Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
30.03.1990
Předchůdce:
Predecessor:
375. letecké zdravotnické transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.12.1991
Nástupce:
Successor:
375. transportní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.02.1990-01.12.1991 22. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
30.03.1990-08.06.1990 Hogle, Walter S. Jr (Colonel)
08.06.1990-30.10.1991 Boots, Robert J. (Colonel)
30.10.1991-01.12.1991 Kealoha, Dwight M. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil

URL CZ: https://www.valka.cz/375-vojenske-transportni-kridlo-1990-1991-t138735#452882Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/375th-Military-Airlift-Wing-t138735#452882Version : 0
MOD