Main Menu
User Menu

81. výcvikové křídlo [1993- ]

81st Training Wing

     
Název:
Name:
81. výcvikové křídlo
Originální název:
Original Name:
81st Training Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1993
Předchůdce:
Predecessor:
81. taktické stíhací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1993-DD.MM.RRRR 2. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.07.1993-07.11.1995 Rankin, Karen S. (Brigadier General)
07.11.1995-04.08.1997 Pelak, Andrew J. Jr (Brigadier General)
04.08.1997-14.07.1999 Speigel, John M. (Brigadier General)
14.07.1999-05.09.2000 Harrell, Elizabeth Anne (Brigadier General)
05.09.2000-02.05.2002 Mercer, Roosevelt Jr (Brigadier General)
02.05.2002-20.04.2004 Peterson, Michael W. (Brigadier General)
20.04.2004-15.11.2005 Lord, William T. (Brigadier General)
15.11.2005-02.10.2007 Capasso, Paul F. (Brigadier General)
02.10.2007-DD.04.2009 Touhill, Gregory J. (Brigadier General)
DD.04.2009-DD.05.2009 Valle, Christopher R. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/81-vycvikove-kridlo-1993-t138568#452715Verze : 0
MOD