Main Menu
User Menu

62. vojenské transportní křídlo [1966-1991]

62nd Military Airlift Wing

     
Název:
Name:
62. vojenské transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
62nd Military Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
08.01.1966
Předchůdce:
Predecessor:
62. letecké transportní křídlo, těžké
Datum zániku:
Disbanded:
01.12.1991
Nástupce:
Successor:
62. transportní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
08.01.1966-01.12.1991 22. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
08.01.1966-16.11.1966 Wild, Hugh E. (Colonel)
16.11.1966-09.06.1967 Tatum, Theodore P. (Colonel)
09.06.1967-16.02.1969 Ireland, Clare T. Jr (Brigadier General)
16.02.1969-19.05.1969 Germeraad, John H. (Colonel)
19.05.1969-22.08.1969 Cruikshank, Arthur W. Jr (Brigadier General)
22.08.1969-01.03.1970 Germeraad, John H. (Brigadier General)
01.03.1970-31.05.1973 Backman, Van N. (Brigadier General)
31.05.1973-12.08.1973 Starr, Benjamin F. Jr (Brigadier General)
12.08.1973-14.08.1973 Bennett, Donald W. (Colonel)
14.08.1973-08.08.1975 Nash, Edward J. (Brigadier General)
08.08.1975-01.07.1977 Andreason, Allan K. (Colonel)
01.07.1977-20.02.1979 Brown, Donald D. (Colonel)
20.02.1979-18.09.1979 Kellim, James D. (Colonel)
18.09.1979-24.03.1982 Smith, Donald C. (Colonel)
24.03.1982-23.03.1984 Harmon, Jerry P. (Colonel)
23.03.1984-19.05.1986 Kondra, Vernon J. (Colonel)
19.05.1986-16.08.1989 Tenoso, Edwin E. (Colonel)
16.08.1989-17.06.1991 McCarthy, Michael J. (Colonel)
17.06.1991-01.12.1991 Ingersoll, Howard J. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil

URL : https://www.valka.cz/62-vojenske-transportni-kridlo-1966-1991-t138514#452661Verze : 0
MOD