Main Menu
User Menu

58. taktické výcvikové křídlo [1977-1991]

58th Tactical Training Wing

     
Název:
Name:
58. taktické výcvikové křídlo
Originální název:
Original Name:
58th Tactical Training Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1977
Předchůdce:
Predecessor:
58. taktické stíhací výcvikové křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1991
Nástupce:
Successor:
58. stíhací křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1977-01.12.1980 ?
01.12.1980-01.10.1991 832. letecká divize
Dislokace:
Deployed:
01.04.1977-01.10.1991 Luke AFB
Velitel:
Commander:
10.06.1977-04.08.1977 Coyne, James P. (Colonel)
04.08.1977-27.03.1978 Levell, Edward Jr (Colonel)
27.03.1978-29.08.1979 Kempf, Peter T. (Colonel)
29.08.1979-05.06.1981 Lurie, Alan P. (Colonel)
05.06.1981-23.05.1983 Bolton, Malcolm F. (Colonel)
23.05.1983-05.05.1984 Record, James F. (Colonel)
05.05.1984-18.09.1985 Johnston, James M. III (Colonel)
18.09.1985-16.07.1987 Browning, Ralph T. (Colonel)
16.07.1987-20.04.1988 West, Walter T. (Colonel)
20.04.1988-07.09.1989 Looke, William F. (Colonel)
07.09.1989-02.07.1991 Hinton, William S. Jr (Colonel)
02.07.1991-01.10.1991 Polk, Steven R. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/58-takticke-vycvikove-kridlo-1977-1991-t138492#452639Verze : 0
MOD