Main Menu
User Menu

42. letištní křídlo [1994- ]

42nd Air Base Wing

     
Název:
Name:
42. letištní křídlo
Originální název:
Original Name:
42nd Air Base Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1994
Předchůdce:
Predecessor:
42. bombardovací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1994-DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.10.1994-09.05.1996 Waskow, Thomas C. (Brigadier General)
09.05.1996-26.05.1998 Cole, William S. Jr (Colonel)
26.05.1998-12.07.2001 Allenback, Albert A. (Colonel)
12.07.2001-11.07.2003 Martin, Frances C. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1994-DD.MM.RRRR 42. zdravotnická skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/42-letistni-kridlo-1994-t138424#452570Verze : 1
MOD