Main Menu
User Menu

38. křídlo pro letecký výcvik [1973-1975]

38th Flying Training Wing

     
Název:
Name:
38. křídlo pro letecký výcvik
Originální název:
Original Name:
38th Flying Training Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.12.1973
Předchůdce:
Predecessor:
38. křídlo pro letecký výcvik
Datum zániku:
Disbanded:
01.12.1975
Nástupce:
Successor:
38. taktické raketové křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.12.1973-01.12.1975 ?
Dislokace:
Deployed:
01.12.1973-01.12.1975 Barretts, Moody AFB
Velitel:
Commander:
01.12.1973-11.04.1975 Gast, Philip C. (Colonel)
11.04.1975-12.09.1975 Kertesz, George T. (Colonel)
12.09.1975-01.12.1975 Hardee, Frank D. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/38-kridlo-pro-letecky-vycvik-1973-1975-t138416#452562Verze : 0
MOD