Main Menu
User Menu

38. bombardovací křídlo, lehké [1948-1949]

38th Bombardment Wing, Light

     
Název:
Name:
38. bombardovací křídlo, lehké
Originální název:
Original Name:
38th Bombardment Wing, Light
Datum vzniku:
Raised/Formed:
10.08.1948
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.04.1949
Nástupce:
Successor:
38. bombardovací křídlo, lehké
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
18.08.1948-01.04.1949 315. letecká divize
Dislokace:
Deployed:
18.08.1948-01.04.1949 Itami, Itami Air Base /
Velitel:
Commander:
18.08.1948-16.11.1948 Pender, Preston P. (Colonel)
16.11.1948-01.04.1949 Witty, Robert W. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
18.08.1948-01.04.1949 38. bombardovací skupina (lehká)

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/38-bombardovaci-kridlo-lehke-1948-1949-t138411#452557Verze : 0
MOD