Main Menu
User Menu

35. křídlo [1993-1994]

35th Wing

     
Název:
Name:
35. křídlo
Originální název:
Original Name:
35th Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
09.04.1993
Předchůdce:
Predecessor:
35. stíhací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1994
Nástupce:
Successor:
35. stíhací křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
31.05.1993-01.10.1993 1. letecká armáda
01.10.1993-01.10.1994 8. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
31.05.1993-01.10.1994 Keflavik, Naval Air Station Keflavik
Velitel:
Commander:
31.05.1993-11.08.1993 Allen, Thomas L. (Colonel)
11.08.1993-27.07.1994 McAllister, Branford J. (Colonel)
27.07.1994-01.10.1994 Cross, Richard B. Jr (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
31.05.1993-01.10.1994 35. operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/35-kridlo-1993-1994-t138398#452544Verze : 0
MOD