Main Menu
User Menu

7. bombardovací křídlo [1997- ]

7th Bomb Wing

     
Název:
Name:
7. bombardovací křídlo
Originální název:
Original Name:
7th Bomb Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1997
Předchůdce:
Predecessor:
7. křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1997-01.10.2002 8. letecká armáda
01.10.2002-DD.MM.RRRR 12. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.04.1997-DD.MM.RRRR Abilene, Dyess Air Force Base
Velitel:
Commander:
26.03.1997-18.06.1999 McMahan, Michael C. (Brigadier General)
18.06.1999-28.11.2000 Stein, Joseph P. (Brigadier General)
28.11.2000-10.01.2003 Griffin, Wendell L. (Brigadier General)
10.01.2003-30.08.2004 George, Jonathan D. (Colonel)
30.08.2004-28.07.2006 Harencak, Garrett (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/7-bombardovaci-kridlo-1997-t138266#452411Verze : 0
MOD