Main Menu
User Menu

463. taktické transportní křídlo [1972-1991]

463rd Tactical Airlift Wing

     
Název:
Name:
463. taktické transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
463rd Tactical Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.06.1972
Předchůdce:
Predecessor:
463. taktické transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.11.1991
Nástupce:
Successor:
463. transportní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.06.1972-31.12.1974 834. letecká divize
31.12.1974-01.11.1991 22. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.06.1972-01.11.1991 Abilene, Dyess AFB
Velitel:
Commander:
01.06.1972-20.06.1972 Drury, Richard T. (Colonel)
20.06.1972-02.11.1973 Coverdale, Robert F. (Colonel)
02.11.1973-11.02.1975 Ferrier, Bruce D. (Colonel)
11.02.1975-13.01.1976 Mohney, Russell E. (Colonel)
13.01.1976-07.03.1977 Barrett, Sam B. (Colonel)
07.03.1977-22.03.1979 Brown, Ivan D. (Colonel)
22.03.1979-25.03.1980 Patterson, Robert B. (Colonel)
25.03.1980-21.06.1982 Davidson, Alexander K. (Colonel)
21.06.1982-17.06.1985 Butterfield, John D. (Colonel)
17.06.1985-18.08.1986 Scott, Hanson L. (Colonel)
18.08.1986-14.04.1988 Buckingham, Frederic N. (Colonel)
14.04.1988-24.05.1988 McAlear, Kenneth E. (Colonel)
24.05.1988-01.11.1989 Hart, Albert R. (Colonel)
01.11.1989-16.07.1991 Maguire, Robert A. Jr (Colonel)
16.07.1991-01.11.1991 Thompson, Terry L. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/463-takticke-transportni-kridlo-1972-1991-t137916#452060Verze : 1
MOD